Ми працюємо! Україна переможе!
Вплив фібри тм Fiber, MicroArm та PoliArm
на основні властивості цементних бетонів та розчинів
Багаторічна співпраця з проєктними і науково-дослідними організаціями підтверджує позитивний вплив полімерної фібри ТМ «Fiber» на властивості бетонів, що засвідчено лабораторними та промисловими випробуваннями, проведеними в наукових організаціях і на будівельних об'єктах.
Переваги поліпропіленової фібри тм Fiber
Застосування полімерної фібри як мікро- і макроармуючого компонента в бетонах призводить до суттєвого підвищення міцності:
 • зменшення усадочних явищ;
 • підвищення міцності на розтягання при вигині;
 • стійкості до ударних навантажень;
 • зниження розшаровування бетонних сумішей;
 • корозійної стійкості;
 • зниження трудомісткості будівництва;
 • скорочення витрат на логістику, складування зберігання та як наслідок до більш довговічної безремонтної експлуатації конструкцій, що є першорядним завданням сучасного будівництва та виробництва будівельних матеріалів.

Фібра поліпропіленова ТМ Fiber

ТОВ «ДІІФ» (торгова марка — ТМ Fiber) — найбільший виробник поліпропіленового фіброволокна і мультифіламентних ниток в Україні. Продукція компанії має європейський сертифікат відповідності EN 14889-2:2006, щорічно проходить інспекцію контролю виробництва, і крім України поставляється на ринки Польщі, Казахстану та Молдови. Серед наших клієнтів — великі будівельні компанії, виробники бетонних виробів, сухих сумішей і бетонів, а також роздрібний ринок і приватний будівельний сектор.

 

Напрямок діяльності і можливості компанії під ТМ Fiber

 

Поліпропіленова фібра — інноваційна армована добавка, яка вже внесла суттєві корективи в сферу сучасного будівництва, змінивши саму концепцію і підхід. Якщо раніше основний акцент робився на класичне армування і використання різних добавок, то сьогодні більшість недоліків бетону можна виправити за допомогою понад міцних екструдованих мікро- і макроволокон (поліпропіленової фібри).

Діяльність компанії під ТМ «Файбер» спрямована на виробництво якісного фіброволокна, що відповідає запитам сучасного будівельного і виробничого секторів. Крім європейської сертифікації, фіброволокно ТМ Fiber отримало висновок санітарно-токсикологічної лабораторії СЕС та сертифікат якості служби технічного контролю. Крім цього на виробництві впроваджена система управління якістю, що відповідає державному стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

 

Продукція під ТМ Fiber:

 

 1. Полімерні композитно-модифіковані мікроволокна MicroArm довжиною від 2 до 18 мм.
 2. Структурне синтетичне макроволокно з орієнтованого первинного поліпропілену PoliArm довжиною від 25 до 55 мм.
 3. Фібра пропіленова X-Mesh, що представляє собою скорочення макроволокна з орієнтованого кополімеру поліпропілену довжиною від 23 мм, 39 мм і 54 мм.
 4. Пофарбовані мікроволокна довжиною 4 і 6 мм MicroColor, що використовуються декорування або виробництва рідких шпалер.
 5. Полімерне високоміцне ультраволокно Diflon Electro довжиною 2 мм, що використовується в електрохімічній промисловості і для виробництва свинцево-кислотних акумуляторів.
 6. Високоміцна поліпропіленова мультифіламентна нитка з лінійною щільністю 900-3600 деньє.

 

Компанія працює по всій Україні, тому фіброволокно можна придбати в Дніпрі (виробництво) або будь-якому іншому місті, позначивши прийнятні терміни і способи доставки поліпропіленової продукції.

 

Переваги використання поліпропіленової фібри від виробника під ТМ Fiber

 

Будівельна фібра Fiber має ряд переваг перед класичними методами поліпшення характеристик бетонів, а саме:

 

• поліпропіленові мікро- і макроволокна створюють в бетонній суміші об'ємну матричну структуру, роблячи бетонні конструкції монолітними;

• фібра — універсальна армована добавка, що поліпшує відразу кілька характеристик бетонної суміші;

• ціна фіброволокна поліпропіленового значно нижче, ніж добавок та елементів класичного армування, що впливає на кінцеву вартість проєкту;

• фібра істотно підвищує характеристики міцності, морозостійкість і водонепроникність;

• для використання фіброволокна не потрібна спеціальна техніка або особливі температурні умови, фібра додається в бетонну суміш на стадії замішування в бетономішалці;

• поліпропіленові мікро- і макроволокна можуть використовуватися спільно з класичними методами армування;

• крім іншого, фібра знижує витрати на будівництво, скорочує трудовитрати і терміни реалізації проєкту.

 

Фіброволокно армувальне сьогодні широко використовується як в промисловому, так і в приватному секторі, не кажучи вже про деякі напрямки виробництва (тротуарна плитка, сухі бетонні суміші, плити перекриття і т. д.), де без фібри вже не обійтися.

Основні характеристики і результати випробувань продукції ТМ Fiber

 

Кожен вид фіброволокна Fiber має свої унікальні властивості, з якими ви можете ознайомитися в картках товарів. Тут наведемо основні характеристики нашої продукції:

 

• поліпропіленові мікроволокна (особливо MicroArm) на 70 % знижують ймовірність утворення тріщин при усадці і висиханні бетону;

• на 24–30 % (залежить від виду використовуваної фібри) підвищується міцність на стиск і розтяг при згині;

• підвищується морозостійкість (до 35 МПа) і водонепроникність (до W6);

• крім цього підвищується ударна в'язкість і втомна міцність;

• додавання фіброволокна запобігає розшаруванню бетонної суміші;

• скорочуються трудовитрати і терміни реалізації проєкту (до 40 %);

• фібра полегшує бетонну конструкцію, що знижує навантаження на фундамент і / або плити перекриття в багатоповерхових будинках;

• з'являються нові властивості бетону, наприклад, вогнестійкість (PoliArm), тепло- і звукоізоляція, стійкість до кислот і лугів.

 

При цьому ціна поліпропіленової фібри, враховуючи переваги її використання, досить низька, оскільки сировина для виробництва (первинні полімери) досить дешева.

З результатами випробування фібри можна ознайомитися на відповідних сторінках: випробування MicroArm і PoliArm.

 

Області застосування поліпропіленового фіброволокна ТМ Fiber

 

Область застосування фібри від виробника ТМ Fiber практично необмежена. Наша продукція використовується як у приватному будівельному секторі для заливки підлог, фундаментів, монолітних стін із незнімною опалубкою і міжповерхових перекриттів, так і в промисловому будівництві (промислові стяжки і підлоги, дорожні та аеродромні покриття, гідротехнічні споруди і спецоб'єкти, великомасштабні будівельні проєкти і т. д.)

Щоб купити фібру ТМ Fiber, зверніться до приймальної компанії або відвідайте офіс, що знаходиться у Дніпрі. Контактну інформацію можна знайти в розділі «Контакти».