Ми працюємо! Україна переможе!
Вплив фібри тм «fiber» «MicroArm» та «PoliArm»
на основні властивості цементних бетонів та розчинів
Багаторічна співпраця з проектними і науково-дослідними організаціями підтверджує позитивний вплив полімерної фібри ТМ «Fiber» на властивості бетонів, що підтверджено лабороторними та промисловими випробуваннями, проведеними в наукових організаціях і на будівельних об'єктах.
Переваги поліпропіленової фібри тм «fiber»
Застосування полімерної фібри як мікро-і макроармірующего компонента в бетонах призводить до суттєвого підвищення міцності:
 • зменшення усадочних явищ
 • міцності на розтягання при вигині
 • зменшення усадочних явищ
 • міцності на розтягання при вигині
 • зменшення усадочних явищ
 • міцності на розтягання при вигині
 • зменшення усадочних явищ
 • міцності на розтягання при вигині
 • зменшення усадочних явищ
 • міцності на розтягання при вигині

Фібра поліпропіленова ТМ Fiber

ТОВ «ДІІФ» (торгова марка - ТМ Fiber) - найбільший виробник поліпропіленового фіброволокна і мультифіламентних ниток в Україні. Продукція компанії має європейський сертифікат відповідності EN 14889-2: 2006, щорічно проходить інспекцію контролю виробництва, і крім України поставляється на ринки Польщі, Білорусі, Казахстану та Молдови. Серед наших клієнтів - великі будівельні компанії, виробники бетонних виробів, сухих сумішей і бетонів, а також роздрібний ринок і приватний будівельний сектор.

 

Напрямок діяльності і можливості компанії під ТМ Fiber

 

Поліпропіленова фібра - інноваційна армована добавка, яка вже внесла суттєві корективи в сферу сучасного будівництва, змінивши саму концепцію і підхід. Якщо раніше основний акцент робився на класичне армування і використання різних добавок, то сьогодні більшість недоліків бетону можна вирішити за допомогою понад міцних екструдованих мікро- і макроволокон (поліпропіленової фібри).

Діяльність компанії під ТМ «Файбер» спрямована на виробництво якісного фіброволокна, що відповідає запитам сучасного будівельного і виробничого секторів. Крім європейської сертифікації, фіброволокно ТМ Fiber отримало висновок санітарно-токсикологічної лабораторії СЕС та сертифікат якості служби технічного контролю. Крім цього на виробництві впроваджена система управління якістю, що відповідає державному стандарту ДСТУ ISO 9001: 2009.

 

Продукція під ТМ Fiber:

 

 1. Полімерні композитної-модифіковані мікроволокна MicroArm довжиною від 2 до 18 мм.
 2. Структурний синтетичне макроволокно з орієнтованого первинного поліпропілену PoliArm довжиною від 25 до 55 мм.
 3. Фібра пропіленова X-Mesh, що представляє собою скорочення макроволокна з орієнтованого сополимера поліпропілену довжиною від 23 мм, 39 мм і 54 мм.
 4. Пофарбовані мікроволокна довжиною 4 і 6 мм MicroColor, що використовуються декорування або виробництва рідких шпалер.
 5. Полімерна високоміцне ультраволокно Diflon Electro довжиною 2 мм, що використовується в електрохімічній промисловості і для виробництва свинцево-кислотних акумуляторів.
 6. Високоміцна поліпропіленова мультифиламентная нитка з лінійною щільністю 900-3600 деньє.

 

Компанія працює по всій Україні, тому можна фиброволокно купити в Дніпрі (виробництво) або будь-якому іншому місті, позначивши прийнятні терміни і способи доставки поліпропіленової продукції.

 

Переваги використання поліпропіленової фібри від виробника під ТМ Fiber

 

Будівельна фібра Fiber має ряд переваг перед класичними методами поліпшення характеристик бетонів, а саме:

 

• поліпропіленові мікро- і макроволокна створюють в бетонної суміші об'ємну матричну структуру, роблячи бетонні конструкції монолітними;

• фібра - універсальна армована добавка, що поліпшує відразу кілька характеристик бетонної суміші;

• ціна фіброволокна поліпропіленового значно нижче, ніж добавок і елементів класичного армування, що впливає на кінцеву вартість проекту;

• фібра істотно підвищує характеристики міцності, морозостійкість і водонепроникність;

• для використання фіброволокна не потрібна спеціальна техніка або особливі температурні умови, фібра додається в бетонну суміш на стадії замішування в бетономішалці;

• поліпропіленові мікро- і макроволокна можуть використовуватися спільно з класичними методами армування;

• крім іншого, фібра знижує витрати на будівництво, скорочує трудовитрати і терміни реалізації проекту.

 

Фіброволокно армувальне сьогодні широко використовується як в промисловому, так і в приватному секторі, не кажучи вже про деякі напрямку виробництва (тротуарна плитка, сухі бетонні суміші, плити перекриття і т.д.), де без фібри вже не обійтися.

Основні характеристики і результати випробувань продукції ТМ Fiber

 

Кожен вид фіброволокна «Файбер» має свої унікальні властивості, з якими ви можете ознайомитися в картках товарів. Тут наведемо основні характеристики нашої продукції:

 

• поліпропіленові мікроволокна (особливо MicroArm) на 70% знижують ймовірність утворення тріщин при усадці і висиханні бетону;

• на 24-30% (залежить від виду використовуваної фібри) підвищується міцність на стиск і розтяг при згині;

• підвищується морозостійкість (до 35 МПа) і водонепроникність (до W6);

• крім цього підвищується ударна в'язкість і втомна міцність;

• додавання фіброволокна запобігає розшарування бетонної суміші;

• скорочуються трудовитрати і терміни реалізації проекту (до 40%);

• фібра полегшує бетонну конструкцію, що знижує навантаження на фундамент і / або плити перекриття в багатоповерхових будинках;

• з'являються нові властивості бетону, наприклад, вогнестійкість (PoliArm), тепло- і звукоізоляція, стійкість до кислот і лугів.

 

При цьому ціна поліпропіленової фібри, враховуючи переваги її використання, досить низька, оскільки сировина для виробництва (первинні полімери) досить дешева.

З результатами випробування фібри можна ознайомитися на відповідних сторінках: випробування MicroArm і PoliArm.

 

Області застосування поліпропіленового фіброволокна ТМ Fiber

 

Область застосування фібри від виробника ТМ «Файбер» практично необмежена. Наша продукція використовується як в приватному будівельному секторі для заливки підлог, фундаментів, монолітних стін з незнімною опалубкою і міжповерхових перекриттів, так і в промисловому будівництві (промислові стяжки і підлоги, дорожні та аеродромні покриття, гідротехнічні споруди і спецоб'єкти, великомасштабні будівельні проекти і т. д.)

Щоб купити фібру ТМ «Файбер», зверніться до приймальної компанії або відвідайте офіс, що знаходиться в Дніпропетровську. Контактна інформація знаходиться в розділі «Контакти».